Conax 150 GPD Su Arıtma Cihazları


Conax 150 GPD Su Arıtma Cihazları

İş yerleri gün içerisinde su ihtiyacının en fazla olduğu alanlardır. İş yerlerine gelen ziyaretçiler, çalışanlar, işverenler için günün büyük bir bölümü bu mekânlarda geçer ve su mecburi bir ihtiyaçtır. Conaxiş yeri tipi arıtma cihazları üretiminde güvenebileceğiniz markaların başında yer alıyor. Hazır su taşımakla bu ihtiyacın hem masraflı hem de zor olduğunu düşünenler için hem temiz su hem de tasarruf olarak Conax 150 GPD su arıtma cihazları önerilmektedir. 6 aşamalı motor sistemi ile çeşmeden akan suyu kireç ve bakterilerden arıtacak teknolojide üretilmiştir. Yüksek kalitede içme suyu üreten bu cihazlar çift membran filtresi ile gün içerisinde yaklaşık 100 Lt damacana temiz su üretme özelliğine sahiptir.

NFS Sertifikalı Conax Su Arıtma Cihazları

Conax iş yeri tipi arıtma cihazları iş yerlerinde yer işgal etmeyecek ebatlarda tasarlanmıştır. 40 lt su depolama özelliğine sahip olan bu cihazlar NSF sertifikalı olarak web sitemizde satışa sunuluyor. Her gün alınan ambalajlı sular su sebillerini doldurma konusunda oldukça masraflıdır. Belki de gün içerisinde defalarca su almak zorunda olmanız iş yeriniz için ayrı ve gereksiz bir masraf ortaya çıkaracaktır. Oysaki yalnızca bir defalığına hem de uygun fiyatlarla aldığınız bir su arıtma cihazını bir ömür kullanabilirsiniz. Gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz kadar su arıtma yapıp sebilinizi doldurabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

İnsanların günlük hayattaki kaliteli su ihtiyaçları yalnızca içmek için değil birçok konuda gereklidir. İş yerlerinde misafirlerinize ikram ettiğiniz çayın daha berrak ve lezzetli olması için kireçsiz ve bakteri içermeyen temiz bir su ile yapmanız gerekecektir. Conaxiş yeri tipi su arıtma cihazları ile çayınız daha lezzetli olacağı gibi çaydanlıklarınız kireç bağlamayacak. Çünkü conax arıtma cihazları 6 filtreli temizleme aşaması ile sudaki kireci ve bakterileri tamamı ile yok etmektedir. Daha sağlıklı suyu daha ucuz bir maliyetle elde edip bir ömür su sıkıntısından kurtulmak istiyorsanız www.conax.com web sitemizden iş yerlerinize uygun cihaz çeşitlerini inceleyip sizin için en uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartına taksit olarak yapabilir ve ürününüzü adresinize ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz.

Blog'tan Son Konular