Conax 600 GPD İş Yeri Tipi Su Arıtma Cihazları


Conax 600 GPD İş Yeri Tipi Su Arıtma Cihazları

İş yerlerinin büyüklüğüne ve gün içerisindeki su ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda iş yeri tipi su arıtma cihazları üretilir. Bu konuda bir dünya markası olarak bilinen Conax su arıtma cihazları günlük 300 LT’ye kadar sağlıklı su üretimi yapabilecek özellikte tasarladığı Conax 600 GPD modelini sitemizde satışa sunuyor. Bu model diğerleri ile teknik açıdan hemen hemen aynı özelliklerde ancak günlük su üretim miktarı daha fazladır. Özellikle holding, fabrika, otel ve büyük iş yerlerinde günlü su ihtiyacını tek tek damacana alarak karşılamak mümkün değildir. Ancak bu tür iş yerlerinde günlük ihtiyacın üstünde üretim yapan Conax 600 GPD su arıtma cihazı hem az yer kaplar hem de sudan tasarruf sağlar.

Garantili Su Arıtma Cihazı Satışı

Conax iş yeri tipi su arıtma cihazları teknik ve teknolojik anlamda en ileri modeldir. Cilt bakımı, vücut ve cilt sağlığı ve son yıllarda zayıflamada diyet uzmanlarının önerdiği alkali su satın alınır. Bu cihaz 10 kat daha fazla filtrasyon özelliği ile PH değeri yüksek alkali su üretimi yapabiliyor. Yaklaşık 8,5 seviyesinde alkali üretimi yapma özelliğine sahiptir ve bu konuda test edilip onaylanmış bir üründür. Cihazı bir kere satın alır ve bir ömür kullanırsınız. Bundan sonra belli zaman aralıklarında bakım ve filtre değişimi yaptırabilirsiniz. conax yedek parça üretimi ile ileriki yıllarda yaşayacağınız bu sorunlar için önceden tedbir alıyor.

Sağlıklı Mineral Değeri Yüksek Su Üretimi

Suyun kendisine has bir mineral içeriği ve değeri vardır. Su arıtma cihazlarının arıtma esnasında faydalı mineralleri değil zararlı bakteri ve kireçleri hedef alması için profesyonel bir teknoloji uygulanmıştır. Conax 600 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları da faydalı mineralleri yok etmeden suyun en saf hale getirilmesi için tasarlanmıştır. İş yerlerinde mutfak tezgâhlarının altına koyabileceğiniz kadar küçük ama kaliteli su üretmede son derece büyük marifete sahiptir. Ters osmoz membran filtre ile suyun bakteri, kireç, ağır metal, kimyasal ve tortulardan arıtılması için tasarlanan conax 600 GPD su arıtma cihazlarına www.conax.com adresinden ulaşıp online sipariş verebilirsiniz.

Blog'tan Son Konular