Sağlığın Bedeli Su Arıtma Cihazı Etiketinde Saklı


Amaç ister çevreyi ve yaşam için gerekli kaynakları koruma adına, ister tasarruf isterse kaliteli bir su elde etme adına olsun su arıtma cihazları kullandığınızda sağlığınız için de ciddi bir yatırım yapmış olacaksınız. Çünkü yaşamın özü olan su, suyun gerçek özü ise kaliteli su arıtma cihazları ile elde edilir. Bu yüzden öncelikle bu cihazları kullanmanın bir inisiyatif değil bir gereklilik olduğunu kabul edip daha sonra ciddi bir piyasa araştırması yapmanız gerekiyor. Çünkü aynı amaç ile piyasaya sürülen ancak vaat ettiklerini sadece kağıt üstünde bırakan birçok marka ve ürün aslında beklenilenin tam tersi bir durum yaşamanız için tetikte bekliyor. Ev tipi su arıtma cihazları pazarının lider markalarının başında gelen Conax ve ismini taşıyan ürünleri sayesinde kalite konusunda tereddüdünüzü bir yana bırakarak kaliteli su içmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Suyunuz Hak Ettiğiniz Kalitede

Conax ev tipi su arıtma cihazları listesinde Prestij, Prestij Plus, Elit, Elit Plus, Favori ve Favori Plus olmak üzere altı tane ürün yer alıyor. Gerek özellik gerek büyüklük açısından birbirinden küçük detaylar ile ayrılan cihazlar aynı zamanda farklı fiyat etiketlerine de sahip. Listedeki en uygun fiyatlı ürün Favori modeli. Diğerleri gibi sekiz ayrı filtreleme sitemine sahip bu üründe de yine diğer Conax modellerinde olduğu gibi osmoz membran filtreleme sistemi kullanılmış. Bu filtreleme sisteminin en büyük özelliği nano partiküllere bile geçit vermemesi. Bu sayede mümkün olabilecek en kalite su elde edilmesi sağlayan su arıtma cihazları ile içtiğiniz suyun lezzetine de doyamayacaksınız.

Detox Filtre Sistemi İle Sadece Bedensel Değil Ruhsal Bir İyileşme

Conax ev tipi su arıtma cihazları yanında iş yerleri için daha büyük ölçekli su arıtma cihazları, ev ana giriş su arıtma sistemleri, gerekli aksesuarlar ve yedek filtrelerin de satışını gerçekleştiriyor. Conax sistemlerinde kullanılan ve belirli aralıklar ile değiştirilmesi gereken mikron filtre, Hindistan cevizi kabuğu karbon filtre, mineral ve alkalin filtre ile ters osmoz membran filtreye ilave olarak ters osmoz membran filtre kullanılan sistemlerde tercihen kullanılan, toksinlerin atılmasından, kilo vermeye, dengeli bir enerji takviyesinden halsizlik gibi problemlerin önüne geçmeye kadar sayısız faydası olan detox filtreyi de yine Conax’ta bulacaksınız.

Blog'tan Son Konular