Su Arıtıcı Cihazlar İle İçme Suyu Çeşmenizden Akıyor


Birçok sebep yüzünden günümüzde artık oldukça yaygın hale gelen su arıtma cihazları damacanalarda ve pet şişelerde satılan içme sularına gerek bırakmadan çeşmeden akan şebeke sularını içme suyuna dönüştürüyor. Kabaca beş aşamalı bir çalışma prensibi bulunan bu cihazlardan su mikro filtre başta olmak üzere ön poli blok ve granül filtre, hiper filtre ve son poli filtreden geçerek arındırılmış bir hale dönüştürülmektedir. Ev tipi su arıtma cihazları konusunda kaliteli ürünler sunan Conax markasının kataloglarında Favori, Prestij ve Elit modelleri ve aynı modellerin plus özelliklerine sahip çeşitleri farklı ihtiyaçlar için farklı fiyat etiketleri ile satışa sunulmuştur.

Ev Tipi Su arıtma Cihazı Alırken

Conax ev tipi su arıtma cihazları listesinde yer alan modellere göz attığımızda uygun fiyat etiketi ile Conax Favori modelini görüyoruz. Standart bir su arıtıcısına göre daha fazla yani tam olarak sekiz filtreleme aşamasına sahip olan cihazda klasik filtreler dışında mineral, alkalin ve detox filtre özelliği de bulunmaktadır. Özellikle detox filtre sistemi vücutta toksinlerin birikmesini engelleme özelliği sayesinde sadece bedensel değil ruhsal bir arınmaya da zemin hazırlıyor. Su arıtma cihazları arasında mutfak tezgah altında minimum yer kaplayan Favori modeli ile birlikte diğer Conax su arıtıcıları sayesinde daha temiz ve sağlıklı aynı zamanda lezzetli su içmenin keyfine varacaksınız.

Ters Osmoz Membran Filtre İle Mükemmel İçim

Conax ev tipi su artırma cihazları aynı zamanda ters osmoz membran filtre sistemine de sahiptir. Bu sistemde su yarı geçirgen bir zar olan membrandan geçerek daha mükemmel bir şekilde arıtılmaktadır. Çünkü membran filtre suyu görünen kirler ve partiküller dışında nano boyuttaki tortular, bakteri ve virüs gibi mikroorganizmalar, ağır metal, kireç ve kimyasallardan da arındırmaktadır. Su arıtma cihazları arasında aranan bir özellik olan bu ters osmoz filtreleme sistemi ile suyun özü olan mineralli su elde etmek mümkün olabilmektedir. Elektrik gerektirmeyen Favori modeli ile birlikte üç farklı model ve bu modellerin daha büyük ebatlı plus tasarımlarının satışını gerçekleştiren su arıtma sistemleri uzmanı Conax kataloglarında ev tipi arıtıcıların yanında iş yeri su arıtma cihazları ve su arıtma aksesuarlarını da bulabileceğinizi ekleyelim.

 

Blog'tan Son Konular