Suyun En Leziz Hali


Suyun En Leziz Hali

Çeşme suyu mu damacana su mu daha sağlıklı tartışmaları yapıla dursun kısa bir maliyet hesabı yapıldığında şebeke suyu kullanmanın ciddi bir tasarruf kalemi olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak gerek tadından gerekse temiz olmamasından dolayı çeşme suyundan uzak kalanlar bu tasarrufu göz ardı ediyorlar. Oysaki kaliteli su arıtma cihazları sayesinde kısa sürede mineralli suyunuza kavuşmanız zor değil. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise Conax ev tipi su arıtma cihazları arasında size en uygun modeli seçmek. Favori, Elit ve Prestij olmak üzere üç ayrı model bulunan Conax kataloglarında ayrıca bu üç modelin daha büyük ebatlı Plus çeşitlerini de göreceksiniz.

Çeşmelerinizden Sağlık Akıyor

Ev tipi su arıtma cihazları pazarının liderlerinden biri olan Conax aynı zamanda iş yerleri için daha büyük ölçekli su arıtma cihazları ile birlikte bu cihazların aksesuarlarının da satışını gerçekleştiriyor. Conax markası ile satışa sunulan Favori ve Favori Plus, markanın en uygun fiyat etiketine sahip modellerinin başında geliyor. Her ikisi de sekiz aşamalı bir filtreleme sistemine sahip olan cihazlar mümkün olan en kaliteli en lezzetli su elde edilmesini sağlıyor. Tüm Conax modellerinde olduğu gibi bu cihazlarda da ters osmoz membran filtre kullanılmış. Bu sayede nano boyuttaki partiküller, kimyasallar ve ağır metallerin suyunuza karışmasını önleyen filtre aynı zamanda virüs ve bakteri gibi mikroorganizmalara da geçit vermiyor.

Sekiz Aşamalı Filtreleme Sistemi Mikroorganizmalara Geçit vermiyor

Su arıtma sistemleri pazarında uzman isimlerin başında gelen Conax kataloglarında ev tipi su arıtma cihazları ile birlikte belirli periyotlar ile değiştirilmesi gereken su arıtma cihazları filtrelerini de bulacaksınız. Conax markası ile satışa sunulan cihazlarda kullanılan mineral filtre, alkali filtre, mikron tortu filtre ve detox etkisi yaratan detox filtre gibi yedek parçaları bulabileceğiniz Conax listelerinde satışa sunulan tüm ürünler hem avantajlı hem de indirimli fiyat etiketi ile birlikte satışa sunulmuştur. Her ne kadar sağlığın bedeli rakamlar ile ölçülemese bile kısa sürede ödediğiniz bedeli size geri kazandıran Favori, Prestij ve Elit modelleri teknolojik yeniliklerin sağlık alanına kazandırdığı mucizevî dönüşümün en önemli temsilcileridir.

 

Blog'tan Son Konular